logo
Havarie vody praha Praha

Havarijní služba Praha

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Mý jsme spolehlivá instalatérská a topenářská pohotovost nonstop. Naši technici jsou připraveni skoro na všechno. Dokážeme přijet k vám od 30 do 60 minut v případě havárií. Na to aby jsme dokázali rychle a kvalitně najít závadu a opravit jí, používáme moderní přístroje a nářadí. Pro efektivnější práci, naší společnost si zajistila pečlivým výběrem řemeslníky v oboru instalatérství topenářství, potřebných pro realizace kvalitných montáží, havarijních oprav. Dokážeme nakladat s jakýmkoliv materiálem buďto plast, měď, olovo nebo pozink. Jsme připraveni na jakoukoliv havarijní situace a to 24 hodin denně a 7 dní v tydnu.

Náší výhody

Jsme profesionálové Pečlivě vybíráme zaměstnance, každý z našich topenářů má více než 10 let zkušeností, potřebné zkoušky a vyučení v oboru. Připraveny na všechno v pohotovostním vozidle vždy máme naskladněny potřebny material a nářadí pro realizace jakekoliv havarijní situace nonstop v oboru instalatérství a topenářství Kvalita je samořejností Na každou práci poskytujeme záruku od 24 měsíců. Každý technik je profesional, na opravy a montáže používáme jen profesionální material a nářadí ( žádné hračky z hobbymarketu ) Záruka Minimální záruka je 24 měsíců. v případě reklamace vyřídíme to do 48 hodin, havarijní případy ihned.

Výjezdová místa

Jezdíme po celé Praze a středočeském krají nonstop do 40 km od náše centraly. Adresa náši centraly: Praha 10,Vršovice. PSČ:10000, Litevská 8 kancelář 221 Radi pozveme vás na kavu, v případě pokud budete potřebovat probrat něco osobně s jednatelem společností nebo technikem Cena na práci: Vždy jednáme tak, jak chceme, aby ostatní jednali s námi. Upřímně, transparentně, vážně.

Náše služby

Drobné instalatérske služby čištění kanalizace Topenářské prace Montáž kotlu Pohotovost Proto na webu uvádím orientační ceny, pro přesnější nacenění prosím volejte na naši infolinku +420228229607 Minimální instalatérská práce 1500 czk Doprava po Praze 600 czk Doprava mimo Prahu 30 czk / km

Kontakty

Pro objednání našich služeb nebo pokud chcete jen poradit se, volejte na naši infolinku 24/7

✅ Odesláno