logo
Instalater praha 4 Praha

Instalatér praha 4

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Jsme rodinná instalatérská firma, která působí na území Prahy 4 již řadu let. Naši instalatéři mají více než 15 let zkušeností v oboru instalatér - topenář. V urgentních případech k vám přijedeme do 30 minut, jinak jsme schopni garantovat příjezd instalatéra v den objednání. Praha 4 je pro nás skoro jako náš domov. Známe tam každý kout a každou ulici, ať už v Krči, Braníku, na Chodově nebo v Kunraticích. Instalatér Praha 4 Modřany dorazí co nejdříve a pomůže vám s instalací. Pokud máte problém s topením, Topenář Praha 4 provede opravu v co nejbližším termínu. Instalatérské práce provádíme v řádné kvalitě a poskytujeme na všechny práce záruku od 24 měsíců.

Naše služby

Jsme firma, která je schopna realizovat instalatérské a topenářské služby jakékoliv složitosti a objemu. Služby které poskytujeme:

Ať už máte kapající baterii, ucpaný odpad nebo potřebujete montáž celkových rozvodů vody, topení, odpadů, každou službu odvedeme ve vysoké kvalitě a poskytneme na naši práci záruku. V případě reklamace řešíme běžné případy do 48 hodin. Urgentní do 60 minut.

Náše výhody

Především bychom chtěli vyzdvihnout zkušenosti našich instalatérů a topenářů. Každý z nich má praxi 5 až 15 let. Všichni naši řemeslníci jsou odborně vyučeni a mají za sebou kilometry plastových, měděných a kovových trubek, stovky odstraněných havárií vody a topení. Hravě zvládnou provést opravu nebo montáž rozvodů topení, vody nebo kanalizace.

Další silnou stránkou naší společnosti je rychlost. V případě havárie jsme schopni přijet do 30 minut. I na opravy, které nejsou urgentní, většinou přijedeme do hodiny a opravíme závadu v den objednání.

Kvalita je pro nás opravdu důležitá. Stojíme si za kvalitou každé naší práce. Ať už je to jenom výměna sifonu nebo celková rekonstrukce otopné soustavy. V případě reklamace řešíme každý případ do 48 hodin. Výjimkou jsou havarijní případy, ty řešíme ihned.

Šetříme váš čas - Každý instalatér už má pro vaši opravu nachystaný potřebný materiál v autě a je připraven na cokoliv v oboru instalatérství, topenářství včetně havarijních oprav.

Cenník a služby

Každou opravu vám rádi naceníme telefonicky. Cena dopravy po celé Praze je 600 Kč. Mimo Prahu účtujeme 20 Kč za kilometr. Ve vašem zájmu účtujeme na úkol, nikoliv na hodinovku. Proto práci odvádíme kvalitně a vždy včas.

Kontakty

Pokud chcete objednat naše služby, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo písemně do online chatu.

✅ Odesláno