Instalatér praha 4

Jsme rodinná instalatérská firma, která působí na území Prahy 4 už přes několik let. Náší instalatéři mají vice než 15 let zkušeností v oborů instalatéř - topénář. V urgentních připadé dojíždíme do 30 minut, jinak jsme schopni garantovat příjezd instalatéra v den objednání. Praha 4 je pro nás skoro jako náš domov, známé tam každý koutek a každou ulice, buďto krč, braník, Chodov nebo kunratice. Instalatér Praha 4 modřany dorazí co nejdříve a pomůže vám s instalace. Pokud máte problém s topení, topenář praha 4 provede opravu v co nejbližším termínu. Instalatérské práce provádíme v řádné kvalitě a poskytujeme na to záruku od 24 měsíců.

Náše služby

Jsme firma která je schopna realizovat instalatérské a topenářské služby jakékoliv složitostí a oběmu. Služby ktere poskítujeme:

V případě že máte kapající baterie, ucpany odpad nebo montáž celkovych rozvodů vody, topení, odpadů.Každou službu odvedeme ve slušné kvalitě a poskytneme na to záruku. V případě reklamace řešíme běžné případy do 48 hodin, urgentní do 60 minut.

Náše vyhody

První chcí zduraznít zkušeností náších instalatéru a topenářu, každý instalatér má praxe 5 až 15 let. Veškeré technici jsou odborně vyučený a mají za sebou hodně kilometru plastovych, měděných a kovových trubek, stovky odstraněných havarii vody a topení. Provédou opravu nebo montáž rozvodů topení, vody, kanalizace Jako majítel firmy dověřil by pro sebe od něj postavit rodinný dům.

Rychlost je Druhá silná stránka naší naší společností. V pripade havarii jsme schopni dojet do 30 minut, jinak většinou přijedeme do hodinky a opravíme zavadu v den obědnaní.

Kvalita. Jsme zodpovědní za každou svojí práci,i když to jenom výměna sifonu nebo celková výmena topné soustavy. V případě reklamace každý případ řešíme do 48 hodin.Výjimkou jsou havarijní případy, takové řeším ihned.

Šetření vašeho času - Každý instalatér už má pro vaší opravu nachystaný potřebný materiál v autě a je připraven na cokoliv v oboru instalatérství, topenářství, havarijní opravy.

Cenník a služby

Každou opravu rádi vám naceníme telefonicky, cena dopravy po cele Praze je 600 czk, za Prahu počitamé 20 czk / km. Ve vašem zajmu pracujeme na úkol nikoliv na hodinovku.Proto práci odvádíme kvalitně a vždy včas.

Kontakty

V případě pokud chcete objednat naší služby, neváhejte se na nás obrátit, telefonicky nebo písemně do online chatu.