logo
Instalateri pohotovost praha Praha

Instalatérská pohotovost Praha

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Naší společnost poskytuje nepřetržitelné instalatérské a topenářské služby. Jsme tým profesionálů kteří vědí jak postupovat v pohotovostní situace a jsou připraveny na rychlé odstranění havárie vody, topení a odpadů. Pohotovost instalatéři Praha, rádi pomužou v jakékoliv situaci. V případě že nejde o havárii ale o běžnou instalatérskou službu, naší technicí stejně dorazí k vám na adresu do 60 minut nebo na vámi požadovaný termín a vyřeší jakýkoliv úkol v oboru.Většinou dilu máme s sebou,což nám umožní okamžité provést opravu. Diky Odborné profesionalitě techniku dokážeme poskytnout záruku na vše druhy práce od 24 měsíců.

Jaké služby poskytujemé


a další montážní prací….
Naší společnost realizuje od menších pohotovostních zakazek až po větší stavby a rekonstrukce kde provádíme montáž rozvodu vody, podlahového topení, zaklady kanalizace a odpadu. Instalatéři Praha nonstop je nepretržitá služby v Praze a středočeském kraji V každém případě, diky dobře realizované logistice a nastavenych internych procesu, jsme schopny dorazit na pohotovostní objednávku do 60 minut nebo nastoupit na větší stavbu do 7 dnů. Náší kvalita řika sama o sobě, podívejte na naší už realizované projekty a dokážete to posadit sami ;)

Zaruká na práce

Jako každá firma, VMB-servis poskytuje záruku na práci ale rozdil je v tom že jsme schopni poskytnout záruku od 24 měsíců a vic. Instalatéři Praha nonstop je profesionální firma. Každý instalatér má certifikát o odborné způsobilostí a je profesionál ve svém oboru. Bohužel to neznamená že nemám žádné reklamace. Bohužel reklamace máme 2% ze všech objednávek. Každou reklamace řešíme maximálně do 48 hodin, v případě nouzové situace - hned okamzite

Cennik na pohotovostní služby

Pohotovost instalatéři Praha je prioritní instalatérská nebo topenářská služba která vyžaduje okamžitou reakcí. Je téměř realizovaná již v tento den, většinou do 60 minut. Takové služby většinou poskytované za příplatek 500 Czk až 1000 czk.

Konečnou cenu vám vždy řekneme před začátkem práci. Pro orientační cenu neváhejte kontaktovat náš dispečink

Kontakty

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat 24/7 Můžete volat na na naší pohotovostní instalatérskou linku nebo napište do online chat Neváhejte nás kontaktovat i když potřebujete jen poradit nebo nacenit jakoukoliv práci do budoucna. Instalatéři Praha nonstop - volejte

✅ Odesláno