logo
Instalateri praha nonstop Praha

Instalatéři nonstop

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Víme, že havarijní situace s vodou, topení nebo ucpaným odpadem v Praze mohou nastat kdykoli, a proto nabízíme naše služby nepřetržitě. Ať už vám uprostřed noci prasklo potrubí, nebo se vám v chladném zimním dni porouchalo topení,instalatéři nonstop budeme vám k dispozici. Máme s sebou také veškerý potřebný materiál, takže dokážeme rychle a efektivně vyřešit jakýkoliv problém v oboru voda, topení a kanalizace

Víme, že havarijní situace s vodou, topení nebo ucpaným odpadem v Praze mohou nastat kdykoli, a proto nabízíme naše služby nepřetržitě. Ať už vám uprostřed noci prasklo potrubí, nebo se vám v chladném zimním dni porouchalo topení,instalatéři nonstop budeme vám k dispozici. Máme s sebou také veškerý potřebný materiál, takže dokážeme rychle a efektivně vyřešit jakýkoliv problém v oboru voda, topení a kanalizace

Praha - je obrovské město ale najít doopravdy kvalitnu instalatérskou služby která bude mít volné termíny je složité. Představujeme vám Instalatér nonstop, pohotovostní službu pro instalatérské, topenářské a práce, která je tu pro vás vždy, když nás potřebujete! Náš tým kvalifikovaných odborníků je na příjmu ve dne i v noci a zajišťuje, že jsme k dispozici vždy, když nás potřebujete

Naše výhody

Rychlost

Tým vmb-servis je vždy po ruce, aby poskytl rychlé, kvalitní a spolehlivé instalatérské služby. Pokud nás potřebujete v nouzové situaci, jako je prasklé potrubí nebo ucpané wc, můžeme být na místě do 30-60 minut.

Kvalita

Díky našim zkušeným technikům máme špičkovou kvalitu služeb, která nemá konkurenci v žádné jiné firmě v oboru. Naši specialisté jsou neustále školeni od nejlepších výrobců máterialů, kotlů, tepelnych čerpadel a ostatních vyrobku, takže mohou řešit havarijní situace, aniž by o něco přišli! Každý technik má za sebou kurz “Instalatér topenář” - Každý instalatér má k dispozici veškerý potřebný materiál a nářadí, protože je připraven na jakýkoli úkol, který se naskytne - bez ohledu na to, jak složitý nebo jednoduchý může být!

Přijímáme online platby

Jsme moderní firma a chápeme že neždicky je komfortní platba v hotovostí. Proto jsme pořídili pro každého instalatéra platební terminál a platební bránu. Dokážeme přijmout platbu dálkově během pár vteřin. Napřiklad pokud jste na dovolené v italie, a rychlé potřebujete vyřídit výměnu bojleru ve svém investičním bytu u najemniká, stačí aby naší instalatéři jenom měly přístup do bytu.

Jsme společnost, která poskytuje kvalitní, pohotovostní služby v oboru - instalatérské a topenářské práce. Pracujeme jak s montáži topnych soustav, kotelen, podláhovym vytapením , tak s menšími opravami.

Záruka na práce

Jsme přesvědčeni, že kvalitě naší práce se nic nevyrovná! Poskytujeme oficiální záruku na všechny typy montážních prací. V případě, že budete mít po dokončení prací jakékoli reklamaceí, stačí nás kontaktovat, do 48 hodin bude to vyřešeno.

Náše služby

Jsme tým vysoce kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru instalatérských a topenářských služeb. Jsme připraveni ujmout se projektu jakéhokoli složitostí.

Instalatérská pohotovost nonstop - jsme tu pro vás kdykoli, i o víkendech a svátcích! Pomůžeme vám s únikem vody, problémy s topení nebo drobné instalatérské prací

Čištění odpadů - náš tým profesionálů přijede k vám domů a vyčistí jakýkoli bytový odpad, pomocí nejmodernějšího vybavení značek Milwaukee, Rothenberger r600, Rems.

Oprava prasklého potrubí - jsme schopni opravit jakýkoliv materiál, meď, plast,železo. Kompletně provést rekonstrukce rozvodu vody nebo jen havarijně opravit

Opravy potrubí provádíme již více než 15 let a náš tým je složen ze zkušených odborníků, kteří se postarají nejen o výměnu, ale i o veškeré přípravné procesy a naslednou likvidace a odvoz odpadů, vyřešíme všechno na klíč.

Rozvody vody - potřebujete pomoci s instalatérskými pracemi? Můžeme provést cokoliv od výměny vodovodní baterie až po celkové rozvody topení a vody. Žádná práce pro nás není příliš velká ani malá!

Majitelé domů se na nás - instalatéři nonstop mohou spolehnout jak při drobných opravách, tak při větších rekonstrukcích, mezi které patří:

Kontakty

Ať už hledáte profesionálního řemeslníka, nebo jen chcete poradit se, náš tým je tu pro vás, aby zodpověděl všechny vaše dotazy a poskytl výhodné kvalitní služby včas kdy je to potřeba! Kontaktujte nás kdykoli ve dne v noci na telefonním čísle +420228229607 . Pro veškerou informací neváhejte nám volát.

✅ Odesláno