logo

Výměna wc

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Provádíme výměnu montáž a opravy wc, záchodu, bidetu a pisoáru. Rozbil se vám starý záchod, chcete provést změnu nebo upravu wc? Tak to jste správně. Dokážeme provést výměnu wc na klic bez starostí. Dovezeme nový záchdo, demontujeme stary, namontujeme nový a ekologicky zlikvidujeme stary kus.

Náší výhody

Milujeme to co děláme, máme rádi svoje řemeslo, jsme tady proto aby poskytovaly kvalitní služby včas. Každý z našich instalatéru je oddaný své práci. Nejlepší odměna pro nás je kladné hodnocení od spokojeného zákazníka. Výměna záchodu, cena kterého Kvalita Naší instalatéři jsou profesionálové s mnohaletou praxí. pro práci používáme jen profesionální materiály a nářadí. Rychlost Dokážeme přijet již dnes, stačí jen zavolat. Náší služby Montáž wc Kompletní výměna záchodů Montáž a výmena pisoaru Výměna a montáž bidetu Čištění odpadů Drobné instaláterské služby Topenářské služby

Náše služby

Výměna vypouštěcího ventilu wc - jedna z nejčastějších služeb které poskytujeme. Opravuje wc kombi, závěsné geberit a ostatní druhy záchodu. Kompletní služba na klíč, nemusite i nic starat, stačí zavolat a my všechno vyřešíme za vás. Dodání nového wc, montáž a likvidace nového. Výměna záchodu, cena kterého je více než 10000 czk naceníme zvlášť.výměna wc cena - kolik by taková služba stala ? Cena za práci většinou je 4000- 4500 czk. Provádíme také služby zvlášť nejen kompletně, napřiklad výměna záchodové mísy. Výměna toalety není časově náročná služby ale budeme na to potřebovat minimálně 1 hodinu.

Kontakty

V případě že chcete poradit se neváhejte nám zavolát, rádi zodpovíme na vaše dotazy a pomůžeme vám, jsme tady pro to

✅ Odesláno