logo
Instalater praha 8 Praha

Instalatér Praha 8

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Jsme profesionální instalatérská a topenářská firma. Máme výjezdová místa na Praze 8, díky tomu k vám dokážeme dorazit co nejrychleji. Přijedeme, provedeme opravu, montáž nebo diagnostiku ještě dnes. V případě havárii vody, topení nebo odpadů dokážeme přijet mezi 30 až 60 minutami od zavolání.

Naši technici se specializují i na další instalatérské a topenářské služby:Provádíme také instalatérské práce většího rozsahu.

Proč zrovna služby od naší firmy?

Instalatéřina a topenařina jsou věci, kterým nerozumíme a máme je rádi. Je to naše řemeslo, kterému se věnujeme od roku 2014 a proto jsme založili tuto firmu. Instalatér Praha 8 Bohnice je kvalitní a zároveň rychlá služba. Naším cílem je kvalitní poskytování instalatérských a topenářských služeb v co nejkratším termínu. Instalatér Praha 8 Kobylisy je jedno z našich výjezdových míst. Dokážeme rychle přijet kamkoliv po Praze 8. Topenáři Praha 8 provedou potřebné opravy nebo provedou montáž topných soustav ve vašem rodinném domě nebo bytě. Každý náš instalatér je zkušený profesionál, má odborné vzdělání, dlouholeté zkušenosti a velkou chuť k práci.


Rychlost

Jsme připraveni na každou instalatérskou a topenářskou práci. V autě s sebou vozíme potřebný materiál a profesionální nářadí. Diky tomu dokážeme provést opravu bez zbytečného zdržování.


Zaruka

Na naše práce dáváme 24 měsíců záruku.


Reklamace

I když děláme všechno pro poskytování vysoce kvalitních služeb, ve velmi malém procentu případů se vyskytnou reklamace. I na to jsme připraveni a všechny reklamace vyřizujeme maximálně do 2 dnů. V havarijních případech okamžitě.

Poskytujeme tyto služby

Montáže:


Výměny:


Kontakty

Ať už potřebujete objednat servis nebo třeba jen poradit, obraťte se na nás. Kontaktujte nás 24/7 +420228229607

✅ Odesláno