logo

Servis plynových kotlů

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Jsme profesionálové na servis plynových kotlů a dalších spotřebičů. Pracují pro nás jen ti nejšikovnější řemeslníci s léty praxe. Mají všechna potřebná oprávnění a absolvují navíc pravidelná školení od předních výrobců kotlů. Provádíme instalaci plynových kotlů Junkers, Buderus, Vaillant, Protherm a dalšími. S každou značkou máme bohaté zkušenosti. Děláme samozřejmě i revize plynových kotlů.

Oprava plynových kotlů

Pokud se na vašem plynovém kotli vyskytla závada, neváhejte zavolat službu Opravy plynových kotlů Praha. Na našem dispečinku pracují speciálně vyškolení pracovníci, kteří většině případů dokážou už po telefonu předběžně určit, v čem bude nejspíš problém. Následně za vámi vyšleme šikovného opraváře plynových kotlů, který vaše zařízení opraví v co nejkratším čase. Navíc se zárukou na práci.

Montáž, demontáž a výměna plynových kotlů

Montáž, demontáž a výměnu plynových kotlů provádějí naši spolehliví a šikovní řemeslníci téměř denně. Na kvalitu jejich práce se můžete spolehnout. Zajistíme samozřejmě i zapojení plynu a vody.

Naše výhody

FAQ

Jak často musím provádět revizi plynového kotle?

Revize plynového kotle je povinná vždy před uvedením do provozu. Následně je povinná revize jednou za tři roky. Stejně jako výrobci kotlů i my velmi doporučujeme provádět prohlídku jednou ročně mimo topnou sezónu. Pravidelná roční prohlídka není přímo nařízená vyhláškou, ale jistě přispěje k bezpečnosti a hospodárnosti provozu.

Jak dlouho trvá servis plynových kotlů?

Rychlost je jednou z našich největších předností. Většinu servisních zásahů zvládneme během několika hodin. Velmi často dokončíme práce ještě v den objednávky. Pokud jde o pravidelné prohlídky a revize, nechceme nic uspěchat. Prohlídka, která je provedena opravdu důkladně, trvá minimálně 60 minut.

Proč provádět pravidelnou roční kontrolu kotle?

Pravidelné prohlídky a servis jsou nezbytné nejen k tomu, aby kotel správně a bezpečně fungoval, ale ve výsledku také šetří vaše peníze.

Pravidelný servis zajistí:Kotel, který není pravidelně servisován může mít vysokou spotřebu plynu a kratší životnost, takže zaplatíte navíc nejen za provoz, ale brzy i za pořízení nového spotřebiče. V krajním případě může být neservisovaný kotel i životu nebezpečný.

✅ Odesláno