logo

Čištění odpadu

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Ucpaný odpad může vám může přidělat spoustu starostí. Ať už se jedná o odpad u vany, umyvadla, sprchového koutu nebo odpadní potrubí celého domu. Pro nás je řešení takového problému hračka. V případě havarijní situace neváhejte zavolat službu Čištění odpadu Praha. Máme nonstop dispečink. Do 60 minut budeme u vás.

Hravě si poradíme s ucpaným odtokem, ale i s čištěním městské kanalizace nebo strojním čištěním odpadu. Ani komplikované instalace a nesnadno přístupná odpadní potrubí pro nás nejsou překážkou.

Proč se obrátit na nás

Jak probíhá čištění odpadu

Prvním krokem je vždy návštěva našeho odborníka. Ten posoudí situaci přímo na místě a na základě jeho zprávy vám připravíme cenovou nabídkou a stanovíme přesný plán prací.

Domovní odpady čistíme mechanicky - rotačním přístrojem se spirálou. Pro domovní přípojky a městské kanalizace a stoky používáme tlakové čištění proudem vody. Čistá voda je přiváděna pod tlakem do čisticí trysky a následně je znečištěná voda odčerpávána do splaškové nádrže. Máme různé trysky a různě výkonné stroje pro všechny průměry potrubí. Díky našim mnohaletým zkušenostem se můžete spolehnout, že není žádný odpad, se kterým bychom si poradili. Na službu Čištění odpadů Praha se můžete spolehnout.

Revize odpadního potrubí

Vždy je lepší problémům předcházet, než je řešit. Proto jsou u odpadních potrubí nezbytné preventivní prohlídky, které dokážou včas odhalit závady nebo nahromadění znečištění. Revize odpadních potrubí dokáže zjistit případný rozsah poškození nebo zkontrolovat kvalitu práce dodavatele stavebních prací.

Pro revize a preventivní prohlídky odpadů používáme k tomu určené kamery obsluhované speciálně vyškolenými odborníky s mnoha lety zkušeností.

Využijte náš servis a předejdete pozdějším nákladným zásahům v případě havarijní situace.

Co všechno čistíme:

FAQ

Ceny

Strojní čištění kanalizace:

Do průměru 250 mm 200,- Kč za metr
Průměr 250 mm a více 300,- Kč za metr

Minimální cena práce 2000,- Kč

Konečná cena závisí na celkové složitosti prací. Neváhejte nás kontaktovat a připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku přímo pro vás. Celkovou cenu budete znát předem ještě před zahájením práce.

Kontakty

Pokud potřebujete radu, konzultaci nebo vypracovat cenovou nabídku, volejte naši infolinku:
+420228229607

✅ Odesláno