logo

Instalace bojlerů

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Pokud potřebujete nainstalovat bojler, neváhejte se obrátit se na nás. Provedli jsme už stovky instalací bojlerů. Máme zkušenosti se všemi značkami, které jsou dostupné na našem trhu. Pracují u nás jen ti nejlepší řemeslníci s léty zkušeností. Instalace bojleru a připojení bojleru na vodu je pro ně hračka.

Opravy bojlerů

Provádíme menší i větší opravy bojlerů. V některých případech nemusí být ještě nutná výměna bojleru, ale postačí někdy i drobná oprava. Zavolejetena náš dispečink, popište váš problém a my vám poradíme, jak postupovat ve vašem případě. Není pro nás problém přijet k vám třeba i jen na drobnou opravu, jako je třeba výměna pojistného ventilu. Největší zkušenosti máme s opravou bojleru Dražice, ale spolehlivě opravíme i jakoukoli jinou značku.

Výměna bojleru

Životnost bojleru není nekonečná. Závisí na různých faktorech, jako je například tvrdost vody nebo způsob a frekvence používání. Pokud pozorujete něco z následujícího seznamu, nastal pravděpodobně čas na výměnu bojleru.

Všechny značky bojlerů

Naši pracovníci mají za sebou určitě stovky zapojení bojleru Dražice. Nejen s touto kvalitní značkou, ale i s mnoha dalšími máme bohaté zkušenosti.

Naše výhody

FAQ

✅ Odesláno