logo

Montáž bojleru

Pracujeme rychle

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Teplá voda patří k našemu každodennímu komfortu. Pokud vše funguje, jak má, stačí otočit kohoutkem a máme teplou vodu. Nejčastěji používaným spotřebičem pro její ohřev je bojler. Často nám léta spolehlivě slouží a ani o něm nevíme. Pokud však nefunguje správně, může nám to přidělat mnoho starostí.

Pokud potřebujete opravu nebo výměnu bojleu, obraťte se na instalatéry s mnohaletými zkušenostmi. Výměnu zajistíme v rekordním čase. Náš dispečink pro havarijní situace je v provozu 24/7. Nový bojler můžete mít namontovaný ještě dnes.

Jak poznat, že je bojler potřeba vyměnit

Životnost bojleru závisí na různých faktorech, jako je třeba tvrdost vody, nebo způsob jeho používání. Průměrně se pohybuje v rozmezí 5 - 8 let. Pokud pozorujete něco z následujícího seznamu, může to znamenat, že nastal čas na výměnu.

Ne vždy bude potřeba bojler rovnu vyměnit za nový. Únik vody se může dát vyřešit třeba jen novým těsněním. Rozhodně se ale vyplatí nic nepodceňovat a raději se obrátit na odborníky. Pokud vám třeba jen uniká voda starým pojistným ventilem, může vás to ve výsledku stát nemalé peníze. A přitom montáž pojistného ventilu k bojleru je pro nás hračka.

Provoz zastaralého přístroje, obzvlášť bez odpovídající údržby, může být v některých případech i nebezpečný. Kontaktuje nás a naši instalatéři rádi přijedou váš bojler prohlédnout a poradí vám, jestli bude stačit drobná oprava, nebo jestli je potřebná výměna.

Proč se obrátit na nás

FAQ

Kontakty

Pro bližší informace a objednávky volejte naši infolinku
+420228229607

✅ Odesláno