logo
Oprava kotle Praha

Oprava plynových kotlů a elektrokotlů

Opravujeme kotle všech značek již v den objednávky

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

O nás

Jsme specializovaná firma zabývající se opravou, servisem a montáží kotlů. Naši technici mají zkušenosti s opravami plynových kotlů a elektrokotlů všech značek. Víme, že porucha kotle může nastat v nečekaném okamžiku, a proto nabízíme pohotovostní opravu kotlů již v den objednávky. Kromě toho provádíme i roční servis kotlů, abychom zajistili jejich dlouhodobou funkčnost.

Spolehněte se na nás pro kvalitní a rychlé řešení opravy vašeho kotle. Poskytujeme záruku 2 roky na naši práci, abyste měli jistotu, že s námi budete spokojeni a váš kotel bude v dobrých rukou.

Vyberte si, s čím vám můžeme pomoci

Naše služby

Oprava plynového kotle

Výměna plynového kotle

Oprava elektrokotle

Výměna elektrokotle

Servis plynového kotle

Servis elektrokotle

Volejte náš havarijní servis 24/7 +420 228 229 607

Nebo zanechte vaše kontaktní informace a my se vám rádi ozveme do dvou minut.

Naši zákazníci o nás napsali:

Recenze
Recenze

Jste rychlý jak blesk, děkuji chlapům za skvělý servis a rychle čištění odpadů. Mohu jen doporučit !

Recenze

Pan je frajer! Moc dekuji za pomoc s totalne ucpanym odpadem!

Recenze

Rychlý, kvalitní a za rozumné ceny. Takhle bych popsal firmu, která mi poslala technika na Praha 8 za 60 minut, problém byl vyřešen okamžitě. Velké díky a budu Vás jen doporučovat.

Recenze

byl šokován! Přišli 2 kluci vyměnil boiler za 125 l za 1 hodinu 40 minut vysoce kvalitní, krásné, kompetentně. doporučit.

Recenze

Ohledně existujícího problému instalatéři navrhli řešení a detailně popsali jak mám postupovat. V případě potřeby okamžitě přijeli (pozdě večer) všechno opravit. Děkuji za pohotovost a profesionální přístup.

Recenze

Dnes jsem zjistil, že mi protéká záchod, zavolal jsem na tuto službu, do 60 minut přijel technik, vyměnil splachovací systém a za chvilku měl hotovo. Musim jen doporučit, potěšila mě jak rozumná cena, tak platba kartou.

Recenze

Příčina zjištěna, věc vyřešena. Čistá, rychlá práce. Příjemná komunikace s firmou. Férové jednání. Doporučuji a děkuji 👍

Chcete-li poradit se nebo objednat službu, volejte!

Zavolat +420 228 229 607 Objednat termín

Naše služby:

Naše služby:
Naše služby - Instalatérské služby

Instalatérské služby

Jsme odborná firma, která poskytuje instalatérské služby. Naši řemeslníci jsou připraveni jak na menší opravy, tak i na větší objemy instalatérských prací.

Naše služby - Topenářské služby

Topenářské služby

Provádíme opravu, montáž a údržbu topení. Dokážeme vyměnit nebo opravit plynové a elektro kotle, provádíme montáž tepelných čerpadel a drobné topenářské opravy nás neplaší.

Naše služby - Čištění odpadů

Čištění odpadů

Pokud máte ucpaný odpad, rádi vám pomůžeme. Naši zkušení instalatéři přijedou ještě dnes a vyčistí jakýkoliv ucpaný bytový odpad.

Naše služby - Kompletní služby TZB a ZTI

Kompletní služby TZB a ZTI

Provádíme montáž TZB, ZTI, UT a VZT. Spolupracujeme s stavebními firmami v rámci B2B. Rádi realizujeme váš projekt a nabízíme bezplatné ocenění projektu. Neváhejte se na nás obrátit.

Naše další služby

Faq - Často kladené otázky

✅ Odesláno