logo
Instalater_praha Praha

Instalatér Praha

Provádíme kvalitní instalatérské služby v Praze a okolí

Fungujeme 24/7

Budeme u vás do 60 minut

Přijímáme různé platební metody

Zanechte vaše telefonní číslo
a my se vám rádi ozveme do 60 sekund.

+420 228 229 607

Instalatér Praha vmb-servis

Profesionální Instalatérské Služby v Praze: Rychle, Spolehlivě, Pohotovost 24/7

Hledáte kvalitní instalatérské služby v Praze? Jsme tady pro vás! S naším týmem zkušených odborníků nabízíme komplexní řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti instalací a oprav. Spoléhejte na nás, ať už potřebujete novou instalaci, opravu nebo pohotovostní zásah. Jsme k dispozici 24/7, abychom vám pomohli s řešením jakéhokoliv problému v oblasti vodoinstalace.

Naše Klíčové Služby:

Instalatér Praha:

Naši kvalifikovaní instalatéři v Praze jsou připraveni poskytnout vám profesionální a efektivní služby. Máme bohaté zkušenosti s různými typy instalací, od koupelen až po kuchyně.

Instalatérské Služby

Nabízíme širokou škálu instalatérských služeb pro domácnosti i podniky. Od drobných oprav až po rozsáhlé projekty, naši odborníci zajistí, že práce bude provedena k vaší plné spokojenosti.

Instalatér Pohotovost

Máte naléhavý problém, který vyžaduje okamžitou pozornost? Naše pohotovostní služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rychle a efektivně vyřešíme vaše problémy, abyste mohli zase normálně fungovat.

Působíme na Všech 22 Městských Částech Prahy:


Náš tým je hrdý na svou odbornost, spolehlivost a rychlost. S námi můžete být jisti, že vaše instalace budou provedeny správně a že všechny opravy budou provedeny s pečlivostí a precizností. Kontaktujte nás dnes a dovolte nám pomoci vám s vašimi instalatérskými potřebami v Praze!

Vyberte si, s čím vám můžeme pomoci

Naše služby

Havárie vody

Čištění odpadů

Výměna kohoutku

Výměna/oprava toalety

Výměna/oprava bojleru

Stavby a rekonstrukce

Volejte náš havarijní servis 24/7 +420228229607

Nebo zanechte vaše kontaktní informace a my se vám rádi ozveme do dvou minut.

Naši zákazníci o nás napsali:

Recenze
Recenze

Jste rychlý jak blesk, děkuji chlapům za skvělý servis a rychle čištění odpadů. Mohu jen doporučit !

Recenze

Pan je frajer! Moc dekuji za pomoc s totalne ucpanym odpadem!

Recenze

Rychlý, kvalitní a za rozumné ceny. Takhle bych popsal firmu, která mi poslala technika na Praha 8 za 60 minut, problém byl vyřešen okamžitě. Velké díky a budu Vás jen doporučovat.

Recenze

byl šokován! Přišli 2 kluci vyměnil boiler za 125 l za 1 hodinu 40 minut vysoce kvalitní, krásné, kompetentně. doporučit.

Recenze

Ohledně existujícího problému instalatéři navrhli řešení a detailně popsali jak mám postupovat. V případě potřeby okamžitě přijeli (pozdě večer) všechno opravit. Děkuji za pohotovost a profesionální přístup.

Recenze

Dnes jsem zjistil, že mi protéká záchod, zavolal jsem na tuto službu, do 60 minut přijel technik, vyměnil splachovací systém a za chvilku měl hotovo. Musim jen doporučit, potěšila mě jak rozumná cena, tak platba kartou.

Recenze

Příčina zjištěna, věc vyřešena. Čistá, rychlá práce. Příjemná komunikace s firmou. Férové jednání. Doporučuji a děkuji 👍

Cílem naší práce je vaše maximální spokojenost

Zavolat +420 228 229 607 Objednat termín

Naše služby:

Naše služby:
Naše služby - Instalatérské služby

Instalatérské služby

Jsme odborná firma, která poskytuje instalatérské služby. Naši řemeslníci jsou připraveni jak na menší opravy, tak i na větší objemy instalatérských prací.

Naše služby - Topenářské služby

Topenářské služby

Provádíme opravu, montáž a údržbu topení. Dokážeme vyměnit nebo opravit plynové a elektro kotle, provádíme montáž tepelných čerpadel a drobné topenářské opravy nás neplaší.

Naše služby - Čištění odpadů

Čištění odpadů

Pokud máte ucpaný odpad, rádi vám pomůžeme. Naši zkušení instalatéři přijedou ještě dnes a vyčistí jakýkoliv ucpaný bytový odpad.

Naše služby - Kompletní služby TZB a ZTI

Kompletní služby TZB a ZTI

Provádíme montáž TZB, ZTI, UT a VZT. Spolupracujeme s stavebními firmami v rámci B2B. Rádi realizujeme váš projekt a nabízíme bezplatné ocenění projektu. Neváhejte se na nás obrátit.

Naše další služby

Kde pracujeme

Kde pracujeme

Chcete si objednat naše služby nebo potřebujete poradit?

Zavolat Objednat termín
✅ Odesláno